A 4. gyertya - Karácsony az iskolanővérekkel 2015.12.19

Bensőséges hangulatú estet töltöttünk együtt az utolsó adventi szombaton. Programsorozatunk méltó lezárásaként ezen az alkalmon a nővérek közös előadása mellett Kály-Kullai Rita orgonamuzsikájával, közös karácsonyi énekléssel, hangulatos kisfilmek megtekintésével színesítettük találkozásunkat.

Az ajándékozás sem maradt el: a Boldogasszony Kolostori Kávézó meglepetését a résztvevők egymás nevét kihúzva adták át újdonsült ismerőseiknek. Tartalmas beszélgetések, lelki felüdülést adó percek születtek ezekből a kapcsolódásokból.

Köszönjük nővéreinknek, munkatársainknak, hogy valóban közösségi térré varázsolták a kávézót a Boldogasszony Konyhája pedig mindig ízletes finomságokkal látott el bennünket!

Isten békéjét adó áldott Karácsonyt és a Megváltó születéséből táplálkozó reményteli Új Esztendőt Kívánunk!

Jövőre Veletek ugyanitt!
(Programjainkat folyamatosan hirdetjük majd itt, a honlapunkon, facebook oldalunkon és természetesen plakátokon, szórólapokon.)