Svetits tábor az Aggteleki Nemzeti Parkban

Általános iskolánk diákjai, Dr. Juhászné Rippert Teodóra és Ilauszky Gyöngyi tanárnők vezetésével, öt napot töltöttek az ANP hegyei között, gyönyörű környezetben, lovak és dámszarvasok szomszédságában.

 

Tovább...

 

 Megnézték Aggteleken a csodálatos cseppkőbarlangot, túráztak Szádvár romjaihoz, valamint Jósvafőre. Útközben a természet szépségeit figyelték és vizsgálták. Láttak vaddisznókat és különleges jelenségeket. A tanösvényen csontokat is találtak.Lelkes szakemberek segítségével volt madárgyűrűzés és éjjeli lepkézés. A gyerekek emlékeket készítettek a kézműves foglalkozásokon. Jó hangulatú közösség kovácsolódott össze a lovas kocsikázás, a tábortűz, az éjjeli séta, a közös éneklés, Miskolc-Tapolcán a Barlangfürdőben való fürdőzés és a sok-sok játék során.

További képekért keresse fel képgalériánkat!

 

Címkék: