Nemzeti ünnep a Boldogasszony Iskolanővéreknél

Gazdag programmal készültek intézményeink idén is Nemzeti Ünnepünkre. Az alábbiakban március 15-i megemlékezéseik egy-egy fontos eseményéről adnak hírt. Írásaikat és a kapcsolódó fotókat folyamatosan töltjük föl ide és képgalériánkba. Intézményeinkről bővebben tájékozódhatnak azok honlapján. Elérhetőségek: intézményeink menüpont alatt.

Tovább...

Svetits

A Svetits Gimnázium 9. évfolyamosai – a Rákóczi Szövetség Március 15-i Diákutaztatási Programjának keretében – a kassai Szakkay József Szakközépiskola diákjaival együtt emlékeztek az 1848/49-s forradalom és szabadságharc eseményeire. A közös ünnepséget követően a svetitsesek Nagyné Farkas Gyöngyvér Németh M. Luca és Ivanics M. Andrea vezetésével Kassa nevezetességeivel ismerkedtek meg.

Fotók

 

Karolina

A Karolinában az egyik nyolcadikos diák, Tisóczki Melinda állította össze és rendezte az ünnepi műsort.

Fotók