Küldetésben 2018 - megjelent közös rendi kiadványunk első száma

Küldetésben címmel, kongregációnk születésének 185. évfordulójára közös kiadványt készítettünk, melyben minden rendtartományunk bemutatkozik egy-egy rövid írással, felvillantva azt a sokféleséget, ahogyan az egy krisztusi küldetésben járunk világszerte. A magazinban rendtartományunkat Ivanics M. Andrea nővér képviselte, aki a 120 éves Svetits intézetünkben a közelmúltban bevezetett koedukált nevelésben rejlő kihívásokról írt.

Tovább...

A Küldetésben 2018 magazin magyar nyelvű kiadását honlapunkon erre a linkre kattintva olvashatják>>

A cikkek több nyelven, bővebb tartalommal rendünk nemzetközi honlapján, a gerhardinger.org-on is megtalálhatók>>

(a nyelvi beállítások a jobb fölső sarokban látható zászló ikonra kattintva változtathatók)

Nyomtatható, nagyobb méretű pdf-ért, vagy nyomtatott lapszámért kérjük, írjon a communicatio[kukac]iskolanoverek.hu e-mail címre!